poniedziałek, 3 listopada 2014

12 czapek w 1 rok: czapka 1 z 12

Zabrakło mi trochę motywacji. Nie do dziergania, o nie. Do blogowania. Powstają nowe czapki, kominy, skarpetki, ba! koce nawet, a tutaj cisza jak makiem zasiał. Dlatego przystępuję do zabawy 12 czapek w 1 rok.
Zasady dokładnie opisane na podlinkowanym wyżej blogu, ale w skrócie chodzi o to, że robimy i prezentujemy 1 czapkę na miesiąc przez okrągły rok, czyli od listopada 2014 do październik 2015.No to startujemy! Miss listopada to wydziergana wczoraj czapuszka dla małża. Poprzednia (powstała zaledwie 2 tyg. temu!!!) nie pasowała do nowych okularów ;)


Małżonek nie zdążył zapozować, ale mała modelka ostatnio bardzo chętna!

Wzór: ravelry 
Włóczka: YarnArt Shetland
Druty na żyłce: 3,5mm oraz 4mm

8 komentarzy:

 1. Fajna czapka! A jak mężowi się nie spodoba, to widać, że będzie miał kto ją nosić :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna czapka! Czyli - pierwsza w zabawie już gotowa!
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 3. No popatrz, zupełnie przypadkiem zrobiłyśmy ten sam model. Myślę jednak, że w kolorze-monolit czapeczka wygląda zdecydowanie lepiej. Twoja naprawdę cudna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też ostatnio zostałam fanką czapki, która łaczy ze soba w niezwykły sposób oczka prawe i lewe. Ich wzajemne przenikanie daje tyle niebanalnych możliwości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja chyba tę czapę zrobię w grudniu, bo w zeszłym roku Lubemu zrobiłam szalik tym wzorem ;) Choć tyle jest pięknych wzorów, że nie będę potrafiła się łatwo zdecydować ;)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.