czwartek, 25 lipca 2013

Kupka szczęścia

Prawie codziennie coś udziergam, a tutaj ani śladu tego. Spieszę z apdejtem!

Po pierwsze powstała szybka, prosta, miętowa, bawełniana czapeczka z kwiatkiem dla Poldka:Włóczka to DROPS. Muskat w kolorze nr 20 na czapkę i SAFRAN w kolorze nr 12 na kwiatka. Druty 3,5mm, wzór kwiatka znaleziony TU

Po drugie: pamiętacie featherweight cardigan z Malabrigo Lace, o którym pisałam TU??? Obraziłam się na niego na bardzo długi czas po tym jak przeczytałam, że Malabrigo źle się nosi, że się filcuje i mechaci... No cóż, niewierny Tomasz się nie przekona, dopóki sam nie zobaczy. Jeszcze tylko kawał ściągaczowej plisy mi został i rękawy. Zobaczymy czy będzie aż tak źle :) Włóczka jest piękna, robi się cudnie, kolor jak noc przy pełni księżyca...szkoda by było spisać go na straty nie spróbowawszy.


No i po trzecie zrobiłam małe zakupy. Tym razem coś dla mnie. Będą sweterki :) Czerwona Baby Alpaca Silk od DROPSa oraz boska musztardowo-limonkowa ARAUCANIA Botany Lace. Już nie mogę się doczekać aż wskoczą na druty. Chyba miesiąc będę się zastanawiać od czego zacząć :) Od czerwonego, bo już wiem co z niej będzie.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.